O firmieProwadzimy działalność na polskim rynku od ponad 8 lat. Wykonujemy zabiegi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji a także obejmujemy opieką rośliny w przydomowych ogródkach i na działkach.

Oferujemy zwalczanie komarów, kretów, os, szerzeni i innych szkodników biegających oraz latających. Realizujemy usługi zarówno w domach indywidualnych klientów, jak i firmach. Skuteczne odkomarzanie terenów zielonych pozwala na swobodny wypoczynek pozbawiony ryzyka ukąszenia owadów.

Pomagamy firmom działającym w branży przetwórstwa żywności w dostosowaniu się do aktualnych norm i zasad. Zajmujemy się wdrażaniem programów zwalczania szkodników w oparciu o wymogi ustalone przez UE zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Pomagamy we wprowadzeniu systemów HACCP, GMP i GHP.

Z naszej oferty skorzystało już wielu zadowolonych klientów z Warszawy i okolic, którzy doceniają naszą fachowość i doświadczenie. W deratyzacji i dezynfekcji. Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy z niezwykłym zaangażowaniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Jesteśmy elastyczni, co pozwala nam dostosować się do różnorodnych wymagań naszych klientów.